Apple запланувала збудувати в Каліфорнії сховище сонячної енергії

Apple запланувала збудувати в Каліфорнії сховище сонячної енергії

Просмотров: 126

Потужність проєкту складе 240 мегават-годин енергії, чого вистачить для щоденного живлення понад 7000 будинків   Компанія Apple заявила, що побудує сховище відновлюваної енергії на базі акумуляторних батарей в Центральній Каліфорнії поруч з установкою сонячної енергії, яка вже забезпечує енергією всі її об'єкти в штаті.

   Як повідомляє Reuters, Apple заявила, що в рамках проєкту буде зберігатися 240 мегават-годин енергії, чого вистачить для живлення понад 7000 будинків протягом одного дня.

   Об’єкт розташовуватиметься поряд з сонячною установкою California Flats приблизно в 100 милях на південний схід від штаб-квартири Apple в Купертіно, штат Каліфорнія.

   За словами віцепрезидента Apple по навколишньому середовищу, політиці і соціальним ініціативам Лізи Джексон нове сховище стане однією з найбільших систем зберігання на основі батарей в Сполучених Штатах.

   Також Apple заявила, що 110 її постачальників тепер переходять на використання чистої енергії для роботи, яку вони виконують для Apple. Ця цифра більше в порівнянні з минулим роком, коли Apple заявила, що 70 її постачальників перейшли на чисту енергію для роботи Apple, коли вона поставила мету усунути викиди вуглецю у своїй ланцюжку поставок до 2030 року.

   Нагадаємо: американський штат Каліфорнія поставив за мету до 2045 року повністю перейти на використання електроенергії лише з відновлюваних джерел.

   Фотографія для статті використана із сайту:  Freepic

Теги: сонячна електростанція,

Связанные товары

Коментарі

Написати коментар