Сонячні станції

Сонячна електростанція це:  • Забезпечення енергетичної незалежності домашнього домогосподарства і цілої України.
  • Економне, основне чи резервне електроживлення.
  • Можливість додаткового пасивного прибутку завдяки продажу надлишку виробленої електроенергії по "Зеленому" тарифу до 6000 Євро/рік!
  • Екологічно чисте та безпечне виробництво електроенергії на всі - 100%. 


Купляючи обладнення у нашої компанії Ви отримуєте більше:

 1 Якісна продукція, від світових виробників сонячних енергосистем, таких як Risen Solar, JA Solar, Trina, Jinko Solar, Yingli Solar, Canadian, Amerisolar, Perlight Solar, Solar World, Sharp, LG, Altek, SMA, ABB, Omron, LogicPower, Huawei, Fronius, Steсa, SlarEdge підтверджена гарантією виробника до 30 років, надаємо гарячу підміну на час ремонту.

 2 Ціна сонячних панелей, інверторного обладнання та готових електростанцій без переплат, оскільки ми працюємо напряму з виробниками, на комплекті завжди робимо знижку від 3 до 15%, можливість оплатити за готівку, безготівку чи оформити пільгове кредитування.

 3 Безкоштовно доставляємо, замовлене обладнання по всій Україні (Октрім тимчасово окупованих територій України) зручним для Вас способом.

 4 Ми не просто продаємо сонячні батареї для будинку, також ПП Техно-АС виконує професійну консультацію, визначення потреби, проектування, підбір обладнання, монтаж, налаштування та сервісне обслуговуваня протягом всього періоду використання.

 5 У нас найширший асортимент електрообладнання для побудови сонячної електростанції завжди в наявності на складах у містах Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя та Києв.

 6 Великий досвід - встановили більше 800  побутових сонячних електростанцій по всій Україні, з них більше 1100 одиниць підключені до системи "Зелений тариф" та заробляють своїм власникам реальні гроші .

 7 Індивідуальний підхід до кожного клінта. Виїзд на замір, прорахунок, професійний монтаж, сервісна допомога протягом всього періоду користування. Для постійних і оптових клієнтів діють знижки. Можливість оплачувати покупку зручним для вас способом ( готівка, безготівка, фоп чі ПДВ, кредитні програми від "Укргазбанку", " Ощад банку і банку Львів )

 8 Підписуючи з нами договір Ви отримуєте гарантований результат - це готова сонячна електростанція "під ключ" яка працює, заробляє гроші, з багаторічною гарантією на обладнання і виконанні роботи! 

Мережева сонячна електростанція потужністю 5 кВт ,

Мережева сонячна електростанція потужністю 5 кВт ,

86348.00грн.

Мережева сонячна електростанція потужністю 5 кВт    Основне призначення даної СЕС потужністю 5 кВт (1 фаза) - власне забезпечення електрикою будинку і значної е..

Мережева сонячна електростанція потужністю 5 кВт , з функцією нулової віддачі в мережу

Мережева сонячна електростанція потужністю 5 кВт , з функцією нулової віддачі в мережу

85455.00грн.

Мережева сонячна електростанція потужністю 5 кВт, з функцією нулової віддачі в мережуПереваги даного типу сонячних станцій.1 не потрібно оформлювати серію документіву місцевог..

Автономна сонячна електростанція на базі інвертора Axioma

Автономна сонячна електростанція на базі інвертора Axioma

118580.00грн.

Автономна сонячна електростанція на 5000 Вт.   ПП Техно Ас пропонує автономну сонячну електростанцію на базі інвертора Axioma Energy ISMPPT-BF 5000, для ре..

Мережева сонячна електростанція потужністю 10 кВт.

Мережева сонячна електростанція потужністю 10 кВт.

195257.00грн.

Мережева сонячна електростанція потужністю 10 кВт  Комплект для мережевої сонячної електростанції, потужністю 10 кВт для зеленого тарифу "під ключ" , на базі мережев..

Мережева сонячна електростанція потужністю 20 кВт ,

Мережева сонячна електростанція потужністю 20 кВт ,

235040.00грн.

Мережева сонячна електростанція потужністю 20 кВт    Мережева сонячна електростанція 20 кВт  - надійний комплект з широкими функціональними можливостями, в..

Мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт ,

Мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт ,

338030.00грн.

Мережева сонячна електростанція потужністю 30 кВт    Мережева сонячна електростанція 20 кВт  - надійний комплект з широкими функціональними можливостями, в..

Автономна сонячна електростанція на базі інвертора Luxeon

Автономна сонячна електростанція на базі інвертора Luxeon

113589.00грн.

Автономна сонячна електростанція на 5000 Вт.   ПП Техно Ас пропонує автономну сонячну електростанцію на базі інвертора Luxeon PV-18 5248 Pro, для резервного чи ..

Мережева сонячна електростанція потужністю 15 кВт

Мережева сонячна електростанція потужністю 15 кВт

238168.00грн.

Мережева сонячна електростанція потужністю 15 кВт  під зелений тарифОпис.   Призначення станції – забезпечення будинку сонячною електроенергією та продаж її на..

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)Назва:

ПП Техно Ас

Контактна особа:

Удовиченко Андрій Андрієвич,

Вацяк Марян Зеонович,

Захарко Тарас Ярославович,

Дуда Андрій Зеновійович.


Адреса:

Україна, Львівська область, Львів, вул. Пасічна 160

Телефони:

+38(096)-45-245-45 Viber, Telegram, WhatsApp

+38(063)-33-215-77 Viber, Telegram

+38(050)-37-04-886 

+38(093)-45-45-475 Viber, Telegram, WhatsApp

Електронна пошта:

tehno.as.lviv@gmail.com

andron1705@gmail.com


Соціальні мережі:

Instagram

 

Facebook