Quant-14


  • ВиробникиQuant
  • Модель: Quant-14
  • Наявність: 5

  • 31600.00грн.


Однофазний стабілізатор напруги Quant-14 це інверторний стабілізатор напруги з захистом на випередження без накопичення енергії.

   Стабілізатор вловлює всі стрибки і викиди напруги - що б не відбувалося на вході, на виході буде завжди номінальне значення напруги - 220В або 230В. Під час процесу подвійного перетворення знищуються всі шкідливі впливи які могли-б потрапити на навантаження.

   Оскільки стабілізатор Quant-14 - безступеневий, то в порівнянні зі звичайним ступеневим стабілізатором, в ньому відсутня затримка регулювання напруги на виході, можна сказати що Quant-14 це стабілізатор миттєвої дії. Тому навіть звичайні лампочки розжарювання не мерехтять.

   Хоча в стабілізаторі напруги Quant-14 є вентилятор для примусового охолодження, в роботі дана модель поводить себе дуже тихо оскільки тут нема чому гудіти або дзижчати при робочій температурі до 65 С. Якщо температура вище – в стабілізаторі включається вентилятор для активного охолодження, але через високий ККД стабілізаторів він не працює на максимальних обертах, а тільки допомагає природному охолодженню.


Модель Quant-14 використовуйте для безпечної експлуатації навантаження в: будинку, котеджі, офісі, на виробництві а також для спільної роботи з сонячними електростанціями, якщо загальна споживана потужність навантаження не перевищує номінальну потужність стабілізатора.

Під час подвійного перетворення знищуються всі шкідливі впливи на вихідне навантаження. Головне – за рахунок спеціального поглинача небезпечних імпульсів і перенапруг на вході стабілізатора, жорстко обмежуються будь-які перенапруги на безпечному для самого стабілізатора рівні, після чого він в змозі підтримувати вихідну напругу точно в номіналі. Унікальна властивість обмежувача-поглинача в тому, що він розрахований з запасом на весь термін служби стабілізатора, не обмежує кількість спрацьовувань і не містить частин, що зношуються (картриджів) які вимагають заміни, як традиційні «УЗИП».

   Чому вигідно використовувати цю модель на виробництві? Тому що з її допомогою Ви зможете:

- компенсувати реактивну потужність;

- поліпшити форму напруги, щоб зменшити нагрів моторів або гудіння трансформаторів;

- добитися того щоб мережа перестала просаджуватись в момент запуску двигуна;

- скомбінувати кілька таких стабілізаторів в групу паралельно, щоб робити трифазні кластери до 0,5МВт потужності і більше;

   А також, шановний покупець, зверніть увагу на п'ять основних особливостей моделі Quant-14:

  • Дуже тихий!
  • Має малу вагу і габарити!
  • Довговічний в експлуатації!
  • Містить фільтр перешкод і поглинач імпульсів!
  • Забезпечить надійність захисту навантаження на 100%!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Стабілізатор напруги Quant-14, 1 фаза,