Quant-18


  • ВиробникиQuant
  • Модель: Quant-18
  • Наявність: 5

  • ₴37400.00грн.


Однофазний стабілізатор напруги Quant-18 це інверторний стабілізатор напруги з захистом на випередження без накопичення енергії.

   Термін служби або ресурс стабілізатора Quant-18 не менше 12 років з моменту початку експлуатації.

   Стабілізатор вловлює всі стрибки і викиди напруги - що б не відбувалося на вході, на виході буде завжди номінальне значення напруги - 220В або 230В. Під час процесу подвійного перетворення знищуються всі шкідливі впливи які могли-б потрапити на навантаження.

   Оскільки стабілізатор Quant-18 - безступеневий, то в порівнянні зі звичайним ступеневим стабілізатором, в ньому відсутня затримка регулювання напруги на виході, можна сказати що Quant-14 це стабілізатор миттєвої дії. Тому навіть звичайні лампочки розжарювання не мерехтять.


Стабілізатор Quant-18 використовує принцип подвійного перетворення напруги з можливістю повернення її в мережу, наприклад при роботі з сонячними електростанціями.

Силова частина використовує ВЧ-ШІМ, зібраний на швидких ключах IGBT 5-го покоління, використовує DSP-алгоритми другого покоління інверторних реверсивних стабілізаторів, реалізовані на двох процесорах STM32 і має спеціально розроблені для цієї лінійки стабілізаторів електромагнітні елементи для перетворення енергії і фільтрації вихідної напруги і перешкод що поступають з мережі.


Модель Quant-18 використовуйте для безпечної експлуатації навантаження в: будинку, котеджі, офісі, на виробництві а також для спільної роботи з сонячними електростанціями, якщо загальна споживана потужність навантаження не перевищує номінальну потужність стабілізатора.

   Чому вигідно використовувати цю модель на виробництві? Тому що з її допомогою Ви зможете:

- компенсувати реактивну потужність;

- поліпшити форму напруги, щоб зменшити нагрів моторів або гудіння трансформаторів;

- добитися того щоб мережа перестала просаджуватись в момент запуску двигуна;

- скомбінувати кілька таких стабілізаторів в групу паралельно, щоб робити трифазні кластери до 0,5МВт потужності і більше;

   А також, шановний покупець, зверніть увагу на п'ять основних особливостей моделі Quant-18:

  • Дуже тихий!
  • Має малу вагу і габарити!
  • Довговічний в експлуатації!
  • Містить фільтр перешкод і поглинач імпульсів!
  • Забезпечить надійність захисту навантаження на 100%!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Стабілізатор напруги Quant-18, 1 фаза,