Сонячна панель Axioma Energy AX-115M (монокристал, 4bb)


  • ВиробникиAxioma energy
  • Модель: AX-115M
  • Наявність: 8

  • 2397.00грн.


Китайська компанія Axioma Energy зарекомендувала себе як виробник надійних сонячних панелей, які підійдуть для сонячних електростанцій різних  потужностей. В якості продукції компанії можна не сумніватися, адже вона пройшла попереднє тестування і відповідає міжнародним стандартам.

Сонячний фотомодуль AX-115M відповідає заявленій компанією якості і буде вигідним рішенням для створення станцій малої потужності, як і мережевих, так і гібридних чи автономних. Чудово підходить для живлення віддалених населених пунктів без зовнішньої мережі, для кемпінгу чи дачі. В поєднані з акумуляторів і автономним інвертором, створить високоякісну автономну станцію.

Висока продуктивність панелі можлива за допомогою використання фотоелементів на основі монокристалу. Потужність фотомодуля становить 115 Вт з допустимим значенням відхилення у 0-3%. Вольтаж фотомодуля – 12 В. Максимальна напруга в системі може досягати до 1000 В.

Пристрій відзначається компактністю, розміри становлять 990x708x30 мм при вазі в 7.8 кг. Корпус виконаний з алюмінію, тому витримує вітрові і снігові навантаження (2400 Па та 5200 Па). Кількість фотоелементів – 72 шт. Температурний коефіцієнт становить -0.44%/℃.

Для зменшення втрат в часткових тінях використовуються обхідні діоди. Клас захисту IP65 нівелює попадання вологи і пилу в розподільчу коробку.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сонячна панель Axioma Energy AX-115M,