Сонячний колектор плоский KS 2100 TP ACR, алюміній-мідь, покритя: PVD з антивідбиттям


  • ВиробникиHEWALEX
  • Модель: KS2000 TP
  • Наявність: 5

  • 11725.00грн.


Сонячний колектор плоский hewalex KS 2100 TP ACR може вікорістовуватіся з системах підігріву побутової теплої води, води для басейнів, а також в якості доповнення до центрального опалення в приватних і промислових будівлях.
Сонячні колектори KS2100 TP ACR був створений для забезпечення максимальної ефективності роботи. Застосування спеціального антивідбиваючого скла збільшує поглинання сонячної енергії, і тім самим кількість тепла, виробленого абсорбером. Збільшення річного виробітку тепла колектором KS2000 TP ACR в порівнянні з колектором зі звичайним структурним склом KS2100 TP AC, за даними Інституту SPF Rapperswil може досягати 8-10%. У конструкції абсорбера використані: алюміній і мідь, з'єднання єднані між собою найсучаснішим методом лазерного зварювання.
Особливі характеристики сонячного колектора:

  • Корпус виконаний з гнутого алюмінієвого профілю для забезпечення жорсткості конструкції (варіант корпусу, покритого лаком, доступних в колекторі KS2100 TLP ACR)
  • Використано скло з антивідбиваючого скла з підвищеним коефіцієнтом поглинання сонячної енергії, в порівнянні з сонцезахисним склом.
  • Абсорбер виконаний з листового алюмінію зі збільшеною товщиною на 0,50 мм для підвищення здатності теплопровідності.
  • Куля абсорбера ― селективний BlueTec з високим коефіцієнтом поглинання 95% і низьким коефіцієнтом емісії 5%
  • Система укладання мідних труб у вигляді "арфи" забезпечує мінімальний опір течією, скорочуючи споживання електроенергії циркуляційним насосом, забезпечуючи при цьому справний спуск гліколю в разі перегріву і стагнації колектора.
  • Низькі втрати тепла в навколишнє середовище, завдяки використанню ефективної теплоізоляції з мінеральної вати

Рекомендації монтажу сонячного колектора:
Рекомендується монтаж колектора в похилому положенні під кутом від 30 до 60 град.. Для дахів з менших нахилом можливе використання регульованих монтажних кріплень. Для плоских дахів, фасадів, а також для встановлення на рівні ділянки, доступні універсальні конструкції. Крім того, можливий монтаж сонячних колекторів на схилі даху, з нахилом хоча б 30 град. до рівня горизонту.
ККД сонячного колектора:
Параметри сонячного колектора KS2100 TP ACR були підтверджені у тестах, проведених в Інституті SPF Rapperswil в Швейцарії. Оптичний ККД 82% класифікує колектор в групу найбільш ефективних на європейському ринку сонячних колекторів. Представлені в таблиці значення оптичного ККД і втрат тепла відносяться до поверхні апертури (активної).
Якість сонячного колектора:
Сонячний колектор KS2100 TP ACR має сертифікат SOLAR KEYMARK, який є підтвердженням якості відповідно до вимог стандарту PN-EN 12975. Тести за якістю яким піддається колектор відповідно до стандарту, виходять з умів мінімум 20 років експлуатації. Сонячні колектори фірми Hewalex вісь вже понад 20 років знаходять своє застосування на вітчизняному та закордонному ринках.

 Сонячні колектори KS2100 TP ACR можуть використовуватися як в невеликих установках в приватних будинках, так і в великих установках, напр. в експлуатаційних, промислових об'єктах, і т.д. Конфігурація системи, в залежності від потреб, може бути виконана на базі комплектної пропозиції водонагрівачів побутової гарячої води, універсальних водонагрівачів, що працюють як доповнення до центрального опалення, а також блоків управління насосами і решти оснащення.

 
Параметр Значення
Висота: 2018 мм
Ширина:    1037 мм
Товщина: 89 мм
Площа брутто:  2090 м²
Площа колектора: 1820 м²
Обсяг рідини:  0,85 л
Маса:  35,1 кг
Оптичний ККД: 82,7 %
Коефіцієнт теплових втрат A1: 3,247 Вт / (м 2 K)
Коефіцієнт теплових втрат A2: 0,02 Вт / (м 2 K < 2)
Термін служби 20 років
Гарантія 2 рокі


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Сонячний колектор, плоский, KS 2100 TP ACR,