Плоский сонячний колектор Hewalex KS2000 TP, поглинач: мідь-мідь, покритя: PVD


 • ВиробникиHEWALEX
 • Модель: KS2000 TP
 • Наявність: 3

 • 12600.00грн.


Плоскі сонячні колектори KS2000 TP призначені для систем обігріву побутової гарячої води у приватних будинках, готелях, пансіонатах, дачах і іншому. Також використовуються для систем підігріву води в басейнах і в якості доповнення до опалення приватних будинків.
Сонячний колектор KS2000 TP є безкомпромісним рішенням з точки зору конструкції і параметрів у класі плоских сонячних колекторів. Абсорбер повністю виконаний з міді. З'єднання єднання мідного трубопроводу з плитою абсорбера, виконується сучасним методом ультразвукового зварювання. Застосоване структурне скління найвищого класу U1 поглинання сонячної енергії, впливає на високий оптичний ККД 80,2% підтверджений тестом в Інституті SPF Rapperswil. Теплова ізоляція з мінеральної вати збільшеною до 55 мм товщини з ізоляцією стінок корпусу 20 мм, забезпечує низькі втрати тепла. Покрить порошковим лаком корпус забезпечує привабливий і приємний дизайн сонячного колектора.
Особливі характеристики сонячного колектора:

 1. Абсорбер повністю виконаний з міді, забезпечує безкомпромісну теплопродуктивність і міцність;
 2. Корпус виконаний з гнутого алюмінієвого профілю, високої жорсткості з покритим лаком корпусу;
 3. Кришка корпусу виконана з структурного скла, що забезпечує високий коефіцієнт поглинання сонячної енергії (91,6%, найвищий клас U1);
 4. Застосування листової міді товщиною 0,20 мм забезпечує ефективну провідність тепла, виробленого на поверхні абсорбера.
 5. Система укладання мідних труб у вигляді "арфи" (паралельна система трубопроводів) забезпечує мінімальний опір протікання теплоносія, що зменшує споживання електроенергії циркуляційним насосом;
 6. Система у вигляді "арфи" сприяє спуску з трубопроводів гліколю в ситуації перегріву і стагнації колектора (коли відбувається закипання і випаровування);
 7. Для покриття абсорбера використаний куля BlueTec, вироблений на основі оксидів титану і кремнію, з високими характеристиками селективності (поглинання 95%, коефіцієнтом емісії 5%)
 8. Низькі коефіцієнти втрати тепла колектором, про які свідчать коефіцієнти a1 і a2, отримані завдяки застосуванню теплоізоляції з мінеральної вати: на дні корпусу ― товщиною 55 мм, на бічних стінках ― 20 мм.

Варіанти монтажу сонячного колектора:
Монтаж плоских колекторів стандартно вімагає нахил до рівня горизонту для забезпечення їх належного функціонування. З метою роботи круглий рік, рекомендується установка під нахилом від 30 до 60 град. Якщо потрібно встановити колектор на даху з менших нахилом, використовуються регульовані системи кріплення. Можлива також установка сонячних колекторів KS2000 TP на фасаді будівлі, на рівні ділянки або на горизонтальні дахи.
ККД сонячного колектора:
Параметри сонячного колектора KS2000 TP були визначені в рамках тестів, проведених в Інституті SPF Rapperswil в Швейцарії. Оптичний ККД становить 80,2% відноситься до поверхні апертури, тобто активної поверхні абсорбера.
Якість сонячного колектора:
Підтвердженням якості сонячного колектора KS2000 TP є сертифікат SOLAR KEYMARK, що підтверджує відповідність до вимог стандарту PN-EN 12975 з точки зору якості. Тести, які проходять колектори, припускають не менше 20 років експлуатації.

Сонячні колектори Hewalex пропонуються на вітчизняному та закордонному ринках, вісь вже більше 20 років, і знаходять своє застосування в приватність і общественных будівлях.

 
 
Параметер Значення
Висота: 2020 мм
Ширина: 1035 мм
Товщина: 90 мм
Площа брутто: 2095 м2
Площа колектора: 1818 м2
Обсяг рідини: 1,1 л
Маса: 40 кг
Оптичний ККД: 80,2 %
Коефіцієнт теплових втрат A1: 3,8 Вт / (м 2 K)
Коефіцієнт теплових втрат A2: 0,0067 Вт / (м 2 K < 2)
Термін служби не менше 10 років
Гарантія 2 рокі


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Плоский, сонячний колектор, Hewalex KS2000 TP,