Мережева сонячна електростанція потужністю 5 кВт ,


  • Модель: Мережева СЕС 5,1 кВт.
  • Наявність: 1

  • 86348.00грн.


Мережева сонячна електростанція потужністю 5 кВт 


   Основне призначення даної СЕС потужністю 5 кВт (1 фаза) - власне забезпечення електрикою будинку і значної економії на електроспоживанні від зовнішньої мережі. Хоч дана сонячна електростанція не відрізняється високою потужністю, проте у весняно-літній період вона приноситиме прибуток, оскільки генеруватиме велику кількість електроенергії внаслідок тривалого світлового дня і помірного використання електроніки у домі. Продажу надлишкової електроенергії здійснюється за "зеленим" тарифом відповідно за укладеним договором у обленерго. "Зелений" тариф спрямований на заохочення генерації електроенергії відновлювальними джерелами енергетики.  На сьогодні тариф для України за 1 кВт*год електроенергії згенерований даною системою становить 0,163 євро за 1 кВт*год. Для встановлення мережевої станції мають бути виконані зазвичай 2 умови ― доступ до державної мережі (ЛЕП) та домогосподарство у приватній власності. Враховуючи потужність даної станції ― 5 кВт, величину закупівельного тарифом - 0,163 євро за 1 кВт*рік та термін експлуатації ― більше 25 років можна із впевненістю розмовляти про окупність даної системи (протягом 7 - років ), а у подальшому про заробіток на продажі надлишку електроенергії. 3


Принципова схемаПерелік обладнання та комплектація

Мережевий інвертор ABB UNO-DM-5.0-TL-PLUS - високоякісний продукт від швейцаро-шведської компанії ABB, одного зі світових лідерів у виробництві силової електротехніки. Функція мережевого перетворювача полягає в перетворенні постійного струму, який надходить з комплексу змонтованих фотомодулів, у змінний струм для живлення електронної апаратури у домі чи на господарстві. Інвертор відрізняється компактними габаритами (553x418x175) та вагою 15 кг. Легкий у монтуванні та користуванні. Потужність даного інвертора становить 5 кВт. Може витримувати перевантаження від сонячного масиву (до 7 кВт). Призначений для роботи в однофазній мережі. Кількість MPPT трекерів - два. Це дозволяє інвертору продуктивніше працювати. КДД становить 97.4%. Діапазон напруги для даної моделі - від 80 та 580 Ст. Обладнань стандартом RS485. Крім цього, доступна функція Wi-Fi моніторингу через "хмару" Aurora Vision. Інвертор має вбудований цифровий дисплей та навігаційні клавіші керування. обладнань системою захисту по постійному та змінному струму.

Фотомодуль: У комплекті використано сонячний фотомодуль одного з найкращих світових виробників, який входити в список Tier 1, компанії - Risen Solar, модель RSM120-6-335M. Дана компанія - один з передових виробників фотомодулів у світі і стабільно потрапляє в список Tier1. Модель - RSM120-6-335M характеризується потужністю в 335 Вт і, крім цього, високим ступенем продуктивності і робочої ефективності, адже панель виготовлена згідно PERC та Half-Cell технології. ККД фотомодуля становить 19.9 %, що вважається дуже високим показником. Кількість струмознімних доріжок - 9 BB. Фотомодуль ефективно працює навіть при часткових затіненнях, адже кількість фотоелементів подвоюється, відповідно до Half-Cell технології. Фотомодуль може мати незначний запас потужності в діапазоні 0...+5 Вт. Габарити фотомодуля становлять 1689 на 996 на 35 мм. Вага - 18.7 кг Кількість фотоелементів 16 штук. Фотомодуль виготовлений з монокристалічних селлів, тому така сонячна панель демонструє менший показник деградації ніж альтернативний полікристалічний фотомодуль.


Обладнання, кількість Ціна за шт. Сума
Сонячні панелі
Risen Solar RSM120-6-335M (монокристал, Tier1, Half-Cell) - 16 шт. 104 $ 1664 $
Мережевий інвертор
ABB UNO-DM-5.0-TL-PLUS (5 кВт, 1 Фаза, 2 МРРТ, 5 років гарантії) - 1 шт. 1260 $ 1260 $
Кабель соларний
Кабель Соларний кабель "Top cable" 6 мм - 80 м 1.1 $ 88 $
Система захисту
ОПН по змінному струму, 8 плавких запобіжників, автоматичний вимикач 63А, електрощиток, ОПН - 1 комплект

130 $

130 $
 
ЗАГАЛЬНА СУМА: 3142 $


Увага ! Дана ціна вказана за базовий комплект обладнання. Ми готові вислухати ваші проозиції та внести зміни, що до комплектації кількості фотомодулів, потужності інвертора. Монтаж та кріплення у комплектацію не входять. Даний продукт можна купити у нас і отиримати безкоштовну консультацію по його монтажу!

Площа комплексу панелей під потужність 5 кВт становить 31 кв. м, тому з легкістю встановлюється на даху. Річна генерація електроенергії - 6200 кВт. Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Мережева сонячна електростанція потужністю 5 кВт,