Автономна сонячна електростанція на базі інвертора Axioma


  • Модель: Автономна -5.1 СЕС 5 кВт.
  • Наявність: 1

  • 118580.00грн.


Автономна сонячна електростанція на 5000 Вт.


   ПП Техно Ас пропонує автономну сонячну електростанцію на базі інвертора Axioma Energy ISMPPT-BF 5000, для резервного чи автономного живлення дачі, офісу, будинку, власного бізнесу. Підходить для більшості електроприладів як побутових так і промислових із сумарно потужністю навантаження до 5 кВт. Запропонована станція є автономною та не потребує наявності зовнішньої (державної) мережі, проте може працювати із мережею через функцію пріоритету - можливість дозаряду акумуляторніх батарей від мережі, у випадку недозаряду від сонячних батарей (зимовий період, нічний годину, пасмурний день). 


Перелік обладнання та комплектація

   Мережевий інвертор Axioma Energy ISMPPT-BF 5000. Інвертор з контролером заряду від сонячних панелей Axioma ISMPPT-BF 5000 це пристрій широкого спектру застосування, працює як перетворювач 48 В постійної напруги у 220 В змінною частотою 50 Гц правильної синусоїдальної форми, можливість роботи як джерело безперебійного живлення, пристрій здійснює заряд різних типів акумуляторніх батарей (до 60 А із можливістю регулювання) та має режим десульфатації! Може живитися від мережі та працювати без акумуляторніх батарей. Завдяки можливості роботи без акумуляторної батареї, даний пристрій має можливість підмішувати електроенергію від сонячних панелей та електромережі чи дизель/бензо генератора та подавати її на вихід перетворювача. Також є можливість підключити чотири акумуляторні батареї 12 В, з метою реалізації системи резервного живлення на випадок пропадання електромережі.

  Полікристалічний сонячний фотомодуль Risen Solar RSM120-6-335M. Станція є укомплектована 11 сонячними панелями Risen Solar, що входять в список Tier 1. Модель панелі - RSM120-6-335M, потужністю 335 Вт. Корпус панелі складається з анодованої алюмінієвої рами, яка не взаємодіє з навколишнім середовищем, а самі фотомодулі захищені загартованим структурованим склом, товщиною 3,5 мм, Оснащена 5 струмоз'ємними доріжками. ККД панелі - 19,8%, що робить її вкрай ефективною при експлуатації. Кріпляться панелі на південну сторону даху чі на спеціальну конструкцію на землі.

   Акумулятори. Акумуляторні батареї Ventura VG 12 - 200 - це гелеві АКБ, які широко використовуються у європейських системах альтернативної енергетики, про що свідчать відповідні сертифікати. Саме використання гелевих АКБ рекомендується у сфері альтернативної енергетики. Акумулятори Ventura VG 12 - 200 мають герметичну конструкцію та стійкість до глибоких (10,5 В) та циклічних зарядів/розрядів, їх можна використовувати в домашніх умовах, вони не потребують додаткового догляду.

   Кабель. Комплект сонячної електростанції поставляється спеціалізованим кабелем Top cable 6.0 ММ розробленим для сонячних фотомодулів. Такий кабель складається з мідного дроту, та подвійної ізоляції яка стійка до ультрафіолетвого випромінення. Діаметр дроту складає 6 мм2. Висока якість кабелю зменшує втрати при передачі електроенергії, та збільшує його стікість від зовнішніх факторів.

Комплектація

Обладнання, кількість Ціна за шт. Сума
Сонячні панелі
Risen Solar RSM120-6-335M - 11 шт. 116 $ 1276 $
Автономний інвертор
Axioma Energy ISMPPT-BF 5000 (4 кВт, 1 МРРТ, USB) - 1 шт. 830 $ 830 $
Кабель соларний
Кабель Соларний кабель "Top cable" 6 мм - 50 м 1.1 $ 55 $
Акумулятори
Ventura VG 12 - 200, 4 шт. 456 $ 1824 $
Система захисту
ОПН по змінному струму, плавкі запобіжники, електрощиток, ОПН - 1 комплект

200 $

200 $
Інше
Конектори МС4, міжакумуляторна перемичка 50 $ 50 $
ЗАГАЛЬНА СУМА: 4235 $


Увага ! Дана ціна вказана за базовий комплект обладнання. Ми готові вислухати ваші проозиції та внести зміни, що до комплектації кількості фотомодулів, потужності інвертора.  Монтаж та кріплення у комплектацію не входять.

Принципова схемаТехнічні характеристики:

На протязі 1 доби система здатна згенерувати від 20 кВт*год до 50 кВт*год;
В середньому за місяць система генерує 406 кВт*год;
Запас закумульованої електроенергії 9,6 кВт*год;
Потужність інвертора - 5 кВт ( потужність сонячного поля 4 кВт )
Площа поверхні під систему 21 кв. м. Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Автономна сонячна електростанція, Axioma Energy,