Автономна сонячна електростанція на базі інвертора Luxeon


  • Модель: Автономна -5.2 СЕС 5 кВт.
  • Наявність: 1

  • 113589.00грн.


Автономна сонячна електростанція на 5000 Вт.


   ПП Техно Ас пропонує автономну сонячну електростанцію на базі інвертора Luxeon PV-18 5248 Proдля резервного чи автономного живлення дачі, офісу, будинку, власного бізнесу Із можливістю продажк по зеленому тарифу . Підходить для більшості електроприладів як побутових так і промислових із сумарно потужністю навантаження до 5 кВт. Запропонована станція є автономною та не потребує наявності зовнішньої (державної) мережі, проте може працювати із мережею через функцію пріоритету - можливість дозаряду акумуляторніх батарей від мережі, у випадку недозаряду від сонячних батарей (зимовий період, нічний годину, пасмурний день). Перевага даної системи в тому, що для її запуску не обовязкова підключати акумуляторну батарею. що робить економніший запуск станції. В подальшома дану систему можна буде доукомплектувати відповідними акумулятором.


Перелік обладнання та комплектація

   Мережевий інвертор Luxeon PV-18 5248 Pro. Інвертор з контролером заряду від сонячних панелей Luxeon PV-18 5248 Pro - це пристрій широкого спектру застосування, працює як перетворювач 48 В постійної напруги у 220 В змінною частотою 50 Гц правильної синусоїдальної форми, можливість роботи як джерело безперебійного живлення, пристрій здійснює заряд різних типів акумуляторніх батарей (до 60 А із можливістю регулювання) та має режим десульфатації! Може живитися від мережі та працювати без акумуляторніх батарей. Завдяки можливості роботи без акумуляторної батареї, даний пристрій має можливість підмішувати електроенергію від сонячних панелей та електромережі чи дизель/бензо генератора та подавати її на вихід перетворювача. Також є можливість підключити чотири акумуляторні батареї 12 В, з метою реалізації системи резервного живлення на випадок пропадання електромережі. Важливий момент - щерез налаштування програми є можливіть працювати в режимі "без акумулятора"

  Полікристалічний сонячний фотомодуль Risen Solar RSM120-6-335M. Станція є укомплектована 11 сонячними панелями Risen Solar, що входять в список Tier 1. Модель панелі - RSM120-6-335M, потужністю 335 Вт. Корпус панелі складається з анодованої алюмінієвої рами, яка не взаємодіє з навколишнім середовищем, а самі фотомодулі захищені загартованим структурованим склом, товщиною 3,5 мм, Оснащена 5 струмоз'ємними доріжками. ККД панелі - 19,8%, що робить її вкрай ефективною при експлуатації. Кріпляться панелі на південну сторону даху чі на спеціальну конструкцію на землі.

   Акумулятори.LUXEON LX12-100G АКБ 12v-100ah - застосовується для комп'ютерних джерел безперебійного живлення (ДБЖ), резервного живлення систем відеоспостереження, пожежних сигналізацій, системи резервного освітлення, електроінструментів, зв'язку і телекомунікації, переносні вимірювальні прилади, медичної техніки. Виробляється в герметичній конструкції. Перед застосуванням акумулятор потрібно заряджати. Комплект 4 шт. Сумарна потужність акумуляторів складає 4.8 кВт.

  • Рекомендований розряд АКБ не більше 80%

Комплектація

Обладнання, кількість

Ціна за шт.

Сума

Сонячні панелі

Risen Solar RSM120-6-395M - 10 шт.

147 $

1470 $

Автономний інвертор

Luxeon PV-18 5248 Pro (4 кВт, 1 МРРТ, USB) - 1 шт.

900 $

900 $

Кабель соларний

Кабель Соларний кабель "Top cable" 6 мм - 50 м

1.2 $

60 $

Кабель для підключення акумуляторів

65 $

65 $

Акумуляторні батареї

LUXEON LX12-100G АКБ 12v-100ah комплект 4 шт

208 $

832 $

Кріплення та витратні матеріали

Комплект кріплень 10 шт: Алюмінієва рейка, з'єднувачі, шпилька ( або кутник ), болт Т-подібний із гайкою, прижим міжпанельний і Z-подібний

20 $

200 $

Інші витратні матеріали

80 $

80 $

Послуги монтажу

Монтаж Сонячних панелей та запуск станції

600 $

600 $

ЗАГАЛЬНА СУМА:

 4207 $

 

Увага ! Дана ціна вказана за базовий комплект обладнання. Ми готові вислухати ваші проозиції та внести зміни, що до комплектації кількості фотомодулів, потужності інвертора.  Монтаж та кріплення у комплектацію не входять.

Принципова схемаТехнічні характеристики:


На протязі 1 доби система здатна згенерувати від 20 кВт*год до 50 кВт*год;
В середньому за місяць система генерує 406 кВт*год;
Запас закумульованої електроенергії 9,6 кВт*год;
Потужність інвертора - 5 кВт ( потужність сонячного поля 4 кВт )
Площа поверхні під систему 21 кв. м. 
Увага! При споживанні електро енергії потужністю 2,4 кВт/год. Заряду даних акумуляторів вистарщить на 1 год 30 хв. роботи автономної системи.Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Автономна сонячна електростанція, Luxeon,