Мережева сонячна електростанція потужністю 15 кВт


  • Модель: Мережева СЕС 15,2 кВт.
  • Наявність: 2

  • 201040.00грн.


Мережева сонячна електростанція потужністю 15 кВт  під зелений тариф


Сонячна мережева електростанція, номінальною потужністю до 15 кВт. призначений для електроживлення будинку від сонячного випромінення та продаж надлишкової електроенергії згідно умів зеленого тарифу.

"Зелений тариф" - це спеціальний державний механізм, який спрямований на для популяризування альтернативної енергетику в Україні шляхом встановлення високої ціни на перепродажу електроенергії, яка була згенерована альтернативними енергетичними станціями - сонячними або вітровими.

Дана станція відрізняється доступною ціною, але попри те - високою якістю, оскільки в комплекті використовується якісне обладнання, як від китайський інвертор  Huawei SUN2000-15KTL M0, потужністю до 15 кВт, та панель Risen Solar RSM132-6-375M (монокристал, Tier1, Half-Cell) 


Перелік обладнання та комплектація

   Мережеві інвертори Huawei зарекомендували себе на ринку України лише з найкращої сторони. Саме ці перетворювачі стали основною ознакою високоякісної СЕС. Нові інвертори від даного виробника серії M0 – це вдосконалене рішення, яке адаптоване під сучасні реалії альтернативної енергетики. Усім ознакам високоякісного продукту відповідає і представник цього модельного ряду – мережевий інвертор SUN2000-15KTL M0. Даний пристрій виготовляється згідно всіх міжнародних стандартів. Крім цього, пристрій було протестовано з максимальній чіткістю як і лабораторією Huawei так і провідними сертифікаційними компаніями.Пристрій володіє рядом технічних та функціональних особливостей, які якісно відрізняють SUN2000-15KTL M0 від інверторів аналогічної потужності, 2 MPPT трекера. До інвертора можна підключати масив фотомодулів, які розташовані на різних площинах. Тому монтування фотомодулів можна проводити паралельно і на наземній конструкції і на землі. Унікальним даний інвертор робить його компактність і іноваційна інтелектуальна система моніторингу та захисту. 

Фотомодуль полікристал Risen Solar RSM132-6-375M (монокристал, Tier1, Half-Cell)  мають великий ряд переваг перед іншими виробниками сонячних модулів на ринку України. У каталозі представлений широкий вибір батарей під будь-які потреби, як для домашнього використання, дачі, так і системи для великого бізнесу.


Комплект станції:

Обладнання, кількість Ціна за шт. Сума
Сонячні панелі
DNA Solar DNA60-5-285P (285 Вт, полікристал, 5 bb, 25 років гарантії) - 40 шт. 116 $ 4640$
Мережевий інвертор
 Huawei SUN2000-15KTL M0 (15 кВт, 380В,  2 МРРТ) - 1 шт. 2100 $ 2100 $
Кабель соларний
Кабель Соларний кабель "Top cable" 6 мм - 200 м 1.1 $ 220 $
Система захисту
ОПН по змінному струму, 8 плавких запобіжників, автоматичний вимикач 63А, електрощиток, ОПН - 1 комплект

220 $

220 $

ЗАГАЛЬНА СУМА: 7180 $


Увага ! Дана ціна вказана за базовий комплект обладнання. Ми готові вислухати ваші проозиції та внести зміни, що до комплектації кількості фотомодулів, потужності інвертора. Монтаж та кріплення у комплектацію не входять. Даний продукт можна купити у нас і отиримати безкоштовну консультацію по його монтажу!

Додаткові витрати

Пункт витратДахМеталоконструкція
Ціна за систему кріплень550 $1000 $
Ціна за викоанано роботу750 $
950 $
Увага! Точна вартість визначається, після замірів нашим інженером.


Принципова схема

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Мережева сонячна електростанція, зелений тариф,