Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-BT25VG/MUZ-BT25VG Classic


 • ВиробникиMitubisi electric
 • Модель: MSZ-BT25VG/MUZ-BT25VG
 • Наявність: 4

 • 22515.00грн.


Mitsubishi Electric MSZ-BT25VG/MUZ-BT25VG


   Mitsubishi Electric MSZ-BT25VG/MUZ-BT25VG Classic MSZ-BT Inverter - це інверторна спліт-система, яка забезпечує низький рівень шуму її роботи (від 19 дБ (А)) і високий рівень сезонної енергоефективності (A ++ в режимі охолодження і A +++ в режимі обігріву). Кондиціонер відрізняється високим рівнем якості, стильним внутрішнім блоком з вбудованим ензимним фільтром, лицьова панель якого завжди залишається чистою завдяки відсутності воздухозабора з його фронтальної сторони. Є можливість установки Wi-Fi адаптера, який дозволить управляти кондиціонером дистанційно за допомогою мобільного додатку з будь-якої точки планети.


Основні функції і режими роботи

Робочі режими

 • Охолодження / Обігрів. Робота в режимі обігріву при -15°С. Система здатна ефективно обігрівати приміщення при вуличній температурі до -15⁰C без істотного зниження продуктивності.
 • Режим осушення. Можливість використовувати систему для завдань осушення повітря в приміщенні, що обслуговується.
 • Режим вентиляції. У цьому режимі не відбувається охолодження, а створюється циркуляція що знаходиться в приміщенні, і його очищення (за наявності відповідних фільтрів). Компресор і вентилятор зовнішнього блоку при це вимкнені, а вентилятор внутрішнього блоку працює на заданій швидкості.

Функції

 • Wi-Fi управління (опція). Відсік для Wi-Fi адаптера в корпусі внутрішнього блоку.
 • Функція «Нічний режим» активується з пульта управління. При цьому знижується яскравість світлодіодних індикаторів на внутрішньому блоці, відключаються підтверджують звукові сигнали, а також обмежується частота обертання компресора для зниження шуму зовнішнього блоку в нічний час.
 • Режим I SAVE дозволяє зберегти 2 набору налаштувань: цільова температура, швидкість вентилятора і напрям повітряного потоку.
 • Автоматична заслінка. Горизонтальна повітряна заслінка при відключенні кондиціонера закривається автоматично. При цьому вона повністю приховує щілину подачі повітря і елементи системи розподілу повітря.
 • Самодіагностика (індикація коду несправності). У разі несправності код помилки відображається на пульті управління і заноситься в пам'ять.
 • Авторестарт. Автоматичне відновлення роботи кондиціонера в разі збою електроживлення.
 • Інтенсивний повітряний потік Широкий повітряний потік і велика довжина струменя необхідні для кондиціонування приміщень великої площі або складної форми Система розподілу повітря забезпечує широкий потік: 150 ° в режиму нагріву і 100 ° в режимі охолодження повітря. Натисніть кнопку «Wide Swing» на пульті управління і виберіть спосіб подачі повітря з 7 запрограмованих варіантів.
 • PAM (амплітудно-імпульсна модуляція). Застосування амплітудно-імпульсної модуляції PAM дозволило максимально наблизити струм в ланцюзі харчування инверторной системи до синусоїдальної формі, усунувши вищі гармоніки. Мінімальний зрушення фаз між напругою і струмом забезпечує, практично, активний характер навантаження і відповідає коефіцієнту потужності близькій до ідеального (98%).


Характеристики

Бренд Mitsubishi Electric

Країна виробник Таїланд

Призначення кондиціонера Побутовий

Серія Mitsubishi Electric Classic

Тип кондиціонера Спліт-система

Тип компресора Інверторний

Тип блоку Настінний

Рекомендована площа приміщення 21-27 м²

Потужність охолодження, кВт 2.5

Потужність обігріву, кВт 3.1

Енергоспоживання в режимі охолодження (кВт) 0.7

Енергоспоживання в режимі обігріву (кВт) 0.7

Потік повітря (куб. м/год) 453

Рівень шуму (дБ) 23

Напруга живлення, Ph/V/Hz 1/220-240/50

Мін. температура на обігрів -15 °C

Макс. температура на обігрів +18 °C

Мін. температура на охолодження -15 °C

Макс. температура на охолодження +48 °C

Тип фреону R-32

Функції кондиціонера wi-fi управління, захист від замерзання, захист від перепадів напруги, іонізація, нічний режим роботи, самоочищення, таймер 24 години, таймер тижневий

Гарантійний термін, міс. 36

Максимальна кількість внутрішніх блоків, шт 1

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Теплові насоси, кондиціонери, Mitsubishi,