Теплові насоси Samsung


  • ВиробникиSamsung
  • Модель: Samsung теплові насоси
  • Наявність: 1

  • 135405.00грн.


Теплові насоси Samsung EHS c настінним гідромодулем та з баком для нагріву води 260 літрів води.

   Samsung дозволяє досягти максимального комфорту домашнього клімату за допомогою інтегрованого рішення Samsung для опалення та гарячого водопостачання.
Завдяки простому монтажу, плавному введенню в експлуатацію, безшумній роботі та інтелектуальному підключенню, підтримання домашнього комфорту, нарешті, стало простим та доступним кожному.


Малошумна робота

Сучасні кліматичні системи повинні відповідати жорстким вимогам можливого рівня шуму та обмежувати його вплив в оселі. 4-кроковий тихий режим 4-Step Quiet Mode1 системи ClimateHub від Samsung дозволяє користувачам зменшити рівень шуму зовнішнього блоку теплового насоса до 35 дБ (A)2


Простий монтаж

Інтегрований в гідромодуль бак має компактний модульний дизайн. Його легко встановити завдяки змонтованим на заводі гідравлічним елементам та передньому сервісному вікну. Завдяки інтуїтивним сервісним налаштуванням, запуск здійснюється з найменшими зусиллями.


Інтелектуальне підключення

Системою ClimateHub можна керувати дистанційно. Використовуючи додатковий набір Wi-Fi, користувачі можуть керувати різними аспектами системи через додаток Samsung SmartThings3: вмикати та вимикати її, контролювати та регулювати її функції, включаючи управління до 16 внутрішніх блоків, у будь-який час у будь-якому місці.
Ціна від 5015$

Точну ціну і рекомендований комплект називає інженер після огляду об'єкта.

Детальніше:

 +38-096-45-245-45


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Теплові насоси, Samsung,