Подача теплої води

Подача теплої води

Просмотров: 243
   Подача теплої води в будинок  - це благо сучасної цивілізації. Коли в будинок чи квартиру  приходить центральне опалення, воно вирішує низку проблем повязаних з цим. Ви просто сплачуєте по квитанціях, те що вам нарахували.

   Якщо ви живете в заміському будинку  і центрального опалення немає, ви вирішуєте це питання самостійно.

   У більшості випадків в заміських будинках ставлять Електричний бойлер, як в народі кажуть "Дешево і Сердито".

   Але чи насправді це так дешево, як нам здається? Щоб розігріти  100 літрів води від 16-60 С° бойлер в середньому затрчає 4,8 кВт електро енергії, а при сучасних тарифах 1,40 грн/КВт це буде:

4,8*1,40= 6,72 грн.

Так цеж копійки скажете ви! Не докінця згідний. Давайте порахуємо скільки це виходить в місяць:

6,72*30= 201,6 грн.

А в рік?

201,6*12= 2419,2 грн.

Все ще копійки?

   Щоб помитися одній людині в душі нам потрібно витратити 50 літрів води, у ванні 150 літрів.

   А якщо сім'я складається 4 осіб, а мити треба не тільки тіло - посуди в холодній воді багато не помиєш, то скільки буде? Що там може накрутит наш лічильник? Порахували?

   І так, ми нікуди від цього не дінимось. А ціни на електроенергію - вони не падають навіть в чорну п'ятницю. Тож давайте шукати рішення.

   Якщо до  Сонячного колектора - дорого і громіздко, ще потрібно вивід всіх комунікацій провести. Про їх переваги ми ще поговримо.
   А сонячної електро станції , невеликої, така щоб могла працювати суту під нагрівальний тен у вашому будинку. Суто для теплої води. Або можливо для тепловго насосу якій обігріватиме, чи зменшить витрати на обірів усього вашого дому.

   Ось вам "дешево і Сердито" 

   ПП Техно -Ас сприаючиь на досвід створення енергоефективних будинків створила систему "Оптимальна", що складається з 6 Сонячних панелей по 340 Вт кожна і комутатора.


Зацікавило?
Ціна 1140 ₴ за комплект!
Дзвоніть: +38(096)45-245-45
Посилання на товар:

ТУТ!

Теги: Енергія сонця,

Связанные товары

Коментарі

Написати коментар